Menu

Kompresory spalinowe

21 października 2017 - Bez kategorii

Sprężarki spalinowe używane są ludziom już od dekad, w licznych sektorach są one w powszechnym zastosowaniu. Duże firmy zazwyczaj posiadają ich w nadwyżce, bowiem obecnie większość fabryk wymaga do funkcjonowania kompresorów. Lecz w momencie otwierania nowej firmy kupno od początku nowego sprzętu może wiązać się z całkiem sporym wydatkiem. Gdzie nabywać kompresory spalinowe, żeby nie stracić na nie fortuny?

Aby zaopatrzyć swoją pierwszą fabrykę w sprężarki najwyższej jakości nie musimy właściwie ich nabywać, wystarczy wybrać opcję leasingu. Biznesmeni mogą go uzyskać głównie u producenta sprężarek, operują oni nie tylko nowymi urządzeniami, ale również używanymi. Oczywiście kwota wynajmu jednej sprężarki uzależniona jest od kondycji, wieku oraz możliwości maszyny. Producent zawiera z nami kontrakt na czas określony, w tym czasie będziemy zobligowani do comiesięcznego uiszczania konkretnej sumy opłat, w zamian za perspektywę korzystania z kompresorów w swojej fabryce. Po upływie kontraktu można kompresory spalinowe nabyć albo tez zrezygnować z dzierżawy. Kolejną, ciekawą alternatywą jest nabycie urządzenia z drugiej ręki. Wiąże się to oczywiście z niebezpieczeństwem kupna trefnego sprzętu, jednak cena powinna być niezwykle dogodna. Najlepiej używane kompresory kupować u rzetelnego sprzedawcy, np. dużej firmy, która systematycznie wymienia sprzęt na lepszy model. Tego typu używane kompresory spalinowe mogą nam służyć jeszcze wiele lat, trzeba tylko przestrzegać odpowiedniej konserwacji sprzętu. 

Profesjonalne sprężarki do zastosowania przemysłowego są raczej kosztownymi maszynami. Debiutujący przedsiębiorca może zakupić je w atrakcyjnej cenie, decydując się na używane modele. Można także wydzierżawić nowy kompresor prosto od producenta. 

Zobacz także: sprężarki atmos

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *