Zawodnicy Franka Lamparda świetnie zaczęli następny sezon zmagań w angielskiej Premier League. Dla garstki piłkarzy był to pierwszy występ w trykocie The Blues. Sporo sympatyków tej drużyny oczekiwało, aby widzieć nowych piłkarzy drużyny w meczu. Należy podkreślić, że pokazali się z naprawdę dobrej perspektywy. Bez wątpienia jest to świetna wiadomość dla trenera Chelsea Londyn. W tej chwili trener The Blues ma w swoim składzie sporo inteligentnych podopiecznych.

W poprzednich kampaniach w angielskiej ekstraklasie drużyna Chelsea nie grała na miarę oczekiwań. Sympatycy tego zespołu oczekują lepszych rezultatów. Sporo fanów futbolu czekało na debiut zawodników kupionych z niemieckiej Bundesligi. Chelsea FC ma w tym sezonie ustalone cele,jeśli chodzi o trofea. Fani Chelsea FC żywią nadzieję, iż ich zespół świetnie wejdą w rozpoczęty w weekend sezon Ligi angielskiej.

Wysoka forma Chelsea FC w całym spotkaniu z zespołem Brighton

Premierowa część pojedynku zapewniła kibicom obu ekip wiele fajnych emocji. Piłkarze tworzyli sporą ilość sytuacji podbramkowych. W pierwszej połowie tego meczu fani obu zespołów widzieli tylko jednego gola. Piłkę do bramki wstrzelił Jorginho. Prowadzący ten mecz sędzia zarządził karnego po faulu Mathewa Ryana na Wernerze. Do końca pierwszej połowy wynik się nie zmienił. W kolejnej odsłonie Brighton musiał nadrabiać straty.

Fani wierzyli na dużo więcej goli oraz strzałów swoich zawodników. W drugiej odsłonie meczu oglądaliśmy już więcej bramek. W tym aspekcie bardziej produktywna była drużyna Chelsea FC. Początek drugiej połowy był niesamowicie fascynujący. Brighton Hove Albion dało radę doprowadzić do remisu. Triumf Chelsea Londyn był więc niepewny. Piłkarze The Blues zdawali sobie sprawę, iż sympatyków Chelsea Londyn obchodzi wyłącznie triumf.

Po bramce dla drużyny Brighton gracze Chelsea FC wystartowali do ataku pod polem karnym przeciwników. Kilka chwil później drużyna Lamparda znów wygrywała w tym starciu. Zdobyli dwa gole. Końcowy wynik tego meczu to 3:1 dla piłkarzy Chelsea. To bez wątpienia fantastyczny start rozgrywek dla Londyńczyków.