Program TVN o chwytliwej nazwie Top Model to z całą pewnością stały punkt ramówki przygotowanej na jesień w stacji, gdzie uczestnicy rywalizują o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Przepisem na sukces jest Joanna Krupa a także znane jury, które gromadzi przed ekranem telewizorów dziesiątki tysięcy widzów. Do tego pojawia się gościnnie wiele cenionych w przestrzeni modowej osób, jak chociażby fotografowie światowej sławy, rozpoznawalne modelki oraz redaktorki pism o modzie.

W tym sezonie konkurować ze sobą będzie czternaście osób, wśród których są także osoby ze złotym i srebrnym biletem. Bilet w kolorze złota jest przyznawany przez sędziów osobie, której predyspozycje do zostania modelem lub modelką są największe, dzięki czemu ten uczestnik bezpośrednio znajdzie się w domu Top Model. Natomiast srebrny bilet to głos użytkowników Internetu, których zadaniem było dokonanie wyboru swojego faworyta, który nie musi przechodzić castingów i natychmiastowo trafi na bootcamp, czyli następny etap.

Jakie jest założenie Top Model?

Program stawia sobie za cel zaoferować możliwość rozwinięcia się i zaistnienia w świecie modelingu, więc co sezon zgłoszenia wysyła sporo chętnych. Podczas każdego z odcinków uczestnicy mają do zaliczenia różnego rodzaju konkurencje, które mają sprawdzić, czy uda im się odnaleźć w prawdziwym świecie mody. Głównym zadaniem sędziów jest ocenienie ich pracy i decyzja o tym, który z uczestników odpadnie w danym odcinku. Istnieje jeszcze możliwość przywrócenia do programu tuż po wyeliminowaniu, a jest to możliwe dzięki wpływowi Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu za kulisami, oferując pocieszenie i wsparcie dla uczestników. Nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modeli i modelek i sesja okładkowa w miesięczniku "Glamour". Podczas tego sezonu również poznamy, kto będzie dziewiątym zwycięzcą programu. O tytuł walczy wielu interesujących osób, w związku z tym zdecydowanie warto będzie oglądać na bieżąco odcinki.

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz