Pierwszy raz jeden z najpopularniejszych i największych festiwali w Polsce, odbywał się ze zmienioną nazwą Pol'and'Rock Festival. Dawny „Przystanek Woodstock”, noszący tę nazwę od 1995 roku, zmienił ją poprzez względy prawne. W tym roku jeden z najpiękniejszych festiwali na Ziemii odbył się 24 raz. Już 15 raz Pol'and'Rock Festival organizowany jest w Kostrzynie nad Odrą i co roku przyciąga ogromne rzesze fanów muzyki i magicznego klimatu tego festiwalu.

Historia Pol'and'Rock Festival jest długa, a sam festiwal zmieniał się i zwiększał swoją jakość z upływem czasu. Na jego rozwój miało wpływ nie tylko coraz większe zainteresowanie fanów muzyki, ale co za tym idzie, coraz większa liczba sponsorów festiwalu. Dzięki temu festiwal wydłużył liczbę dni z początkowych dwóch na trzy, powiększyła się ilość koncertów gwiazd zagranicznych oraz ilość osób zainteresowanych tym eventem. Od dłuższego czasu liczba fanów "woodstocku" oscyluje pomiędzy 300 a 750 tysięcy. Wejście na festiwal jest całkowicie darmowe, ale pomimo tego, każdy może się tam czuć bezpiecznie, ze względu na pilnujące porządku służby, mocno wspierane nazywanych „Pokojowym Patrolem”.

Pol'and'Rock Festival nie jeden raz startował w konkursach mających na celu wyłonienie najlepszych europejskich i światowych festiwali. Jego organizacja odbywa się na najwyższym poziomie. Jednak festiwalowicze cenią sobie najbardziej coś więcej niż tylko dobrą organizację. Ludzie, którzy co roku od wielu lat uczestniczą w Pol'and'Rock Festival zwracają uwagę na niesamowity wyczuwalny tam klimat i atmosferę wypełnioną wzajemną akceptacją i radością. Festiwal ten jest miejscem, pozwalającym na bezgraniczną i bezpieczną zabawę przy pięknej muzyce. Dzięki Akademii Sztuk Przepięknych, organizującej różne warsztaty i spotkania, uczestnicy mogą porozmawiać z wyjątkowymi ludźmi, zrelaksować się dzięki medytacji oraz pogłębić wiedzę z wielu tematów.

Jedno jest pewne – warto przeżyć choć raz cudowne momenty wraz z innymi fanami muzyki i festiwalowego klimatu. Istnieje wielka szansa, że jadąc tam po raz pierwszy, zakochasz się w przepięknej atmosferze i wrócisz na Pol'and'Rock za rok!

Tagi:

Brak komentarzy

Zostaw komentarz